FİYATLARIMIZ

Fİyatlarımız kişi başı gecelik olup, sabah kahvaltı ve akşam yemeği dahildir.

OLİMPOS YAKAMOZ PANSİYON FİYATLARI 2018

Pansiyon Fiyatları kişi başı gecelik olup, kahvaltı ve akşam yemeği dahildir. Olimpos Bungalow odaların içinde duş, tuvalet ve klima mevcuttur. Odalarımızda tek olarak kalmak isteyen müşterilerimizden sezon süresince,%50 fark alınmaktadır. Sezon dışı kalımlarda fark alınmamaktadır. 0 - 5 yaş arası çocuklardan ücret alınmamaktadır. 5 - 10 yaş arası çocuklar ise %50 ücrete tabiidir. Bayram ve özel günler için fiyatımız değişiklik gösterebilmektedir.

Olimpos Yakamoz Pansiyon'da portakal ve limon ağaçları içerisinde, doğayla bütünleşik ahşap mimarili bungalow "Olimpos Ağaç Evler" odalarımız bulunmaktadır. Odalarımız Standart oda ve lüks oda olmak üzere ikiye ayrılmıştır.

Odalarımız duş'lu, tuvaletli ve klimalıdır, lüks odalarımızda ise ilave olarak TV mevcuttur. Oda seçeneklerimiz talebe göre 2 kişilik veya 3 kişiliktir . Odalarımızda 24 saat sıcak su mevcuttur. Temiz ve konforlu odalarımızda sizlere evinizdeki rahatı sunmayı amaçlıyoruz.

Olimpos Pansiyon 2018 Fiyatları;

Oda fiyatına sabah kahvaltısı ve akşam yemeği dahildir. Özel günleriniz, parti ve toplantı organizasyonlarınız için lütfen bizi arayınız. Odalarımızda tek olarak kalmak isteyen müşterilerimizden sezon süresince %50 fark alınmaktadır.

1 OcaK - 15 Mayıs : 60 TL
15 Mayıs - 15 Eylül : 75 TL
Bayram ve diğer özel günlerde fiyatlarımız değişiklik gösterebilir, lütfen telefonla bilgi alınız.